Україна – це країна, що багата на природні ресурси. Особливо багатою вона є на ліси, так як вони займають близько 15% від її площі. Тому ринок деревини в нашій країні є дуже важливим для розвитку економіки та інших сфер діяльності. Раніше цей масштабний ринок був майже безконтрольним, тому тут панували корупція та хабарництво. За цей тривалий час відсутності контролю, держава втратила дуже багато коштів, які б могли бути використані для розвитку лісової галузі.

Звідки береться деревина

Санітарна вирубка дерев – це процедура, яка проводиться усіма українськими лісовими господарствами з метою оздоровлення лісів. Під час цього процесу спеціалісти визначають, які дерева є пошкодженими шкідниками та грибком, та які вже вмерли. Саме ці дерева і будуть зрублені, а на їх місцях висадять нові. Таким чином на територіях лісгоспів накопичується багато деревини, яка може бути продана з метою отримання прибутку.

Після вирубки дерев утворюються цілі колоди та частини стовбурів, також є товсте гілля, що може бути розділене на дрова. В залежності від цільового призначення деревини і буде обиратися той чи інший вид розпилу.

Де можна вигідно придбати ліс-кругляк

Продаж деревини наразі здійснюється на відкритих онлайн торгах, що проводяться через електронні торгівельні майданчики. Більш детально про це написано тут https://megasale.com.ua/kupyty-lis-kruglyak-u-kyyivskij-oblasti-na-onlajn-torgah/. Так як на онлайн аукціонах немає хабарництва, то переплачувати за те, щоб придбати потрібну сировину, представникам бізнесу не прийдеться. Тому за допомогою електронної системи торгів Прозорро можно вигідно придбати деревину, будь-який інший вид сировини чи державного майна.

Особливості ринку лісу-кругляку

Придбати деревину будь-якого сорту та класу якості можна, не виходячи з дому. При чому це можна зробити, знаходячись в будь-якому куточку світу, де є доступ до Інтернету. Для підписання електронного договору купівлі-продажу також не потрібно накуди їхати, так як уся процедура проходить в онлайні. Для підписання такого договору у сторін повинен бути ЕЦП – електронний цифровий підпис.

Так як перед укладанням угоди документи сторін ретельно перевіряються, тут немає місця шахрайству. Також електронні торгівельні майданчики забезпечують шифрування даних своїх користувачів, завдяки чому вони не потраплять в руки третіх осіб та не будуть використані шахраями. У випадку виявлення натяку на шахрайство, учасника буде вилучено із системи.