Курсы повышения квалификации парикмахеров и визажистов

Показывает: 1 - 10 из 56 РЕЗУЛЬТАТОВ
Блог

Як долучитись до державних закупівель

Електронні державні закупівлі стали серйозним кроком назустріч у боротьбі з корупцією. Формат проведення торгів у цьому секторі може допомогти вам вийти на нові перспективи. Слід просто почати аналізувати основні аспекти у цьому розділі, що ви можете вийти на певні більш якісні результати. Як тільки торги дозволять вам аналізувати відповідного типу торги, то можна буде краще …

Блог

Рекомендації учасникам електронних торгів в ПроЗорро

Конкурентна складова – це один з основних моментів, який варто брати до уваги, говорячи про проведення закупівель, аукціонів або торгів. Сучасна система проведення таких процедур вимагає звернення організатора до системи ПроЗорро.

Блог

Переваги малої приватизації в ПроЗорро

Державне майно не завжди може бути рентабельним та справді вигідним для держави. Є безліч прикладів, коли заводські приміщення, фабрики та безліч інших об’єктів стають великим тягарем для бюджету, що потребує постійного фінансування й приносить державні виключно збитки. 

Блог

Портал Прозорро та державні закупівлі

На даний момент портал Прозорро може надати вам досить цікаві інструменти, котрі дозволяють вам вийти на новий рівень. В цій категорії можна досить швидко та просто адаптуватися до роботи. що дозволить вам крок за кроком все проаналізувати та оптимізувати. Правильне ставлення до системи електронних торгів може допомогти вам також належним чином аналізувати систему, що створить …

Блог

Особливості різних форматів торгів в ПроЗорро

Електронні торги в ПроЗорро проводяться на регулярній основі. З кожним днем кількість нових лотів, які з’являються на електронних майданчиках лише збільшується. Подібна тенденція вказує на те, що формат електронних торгів набирає ще більшої популярності.]

Блог

Придбати необроблений ліс в системі Прозорро

Зараз брати участь в торгах по реалізації необробленого лісу покупці зможуть через акредитовані електронні майданчики, включені в систему Prozorro.Sale. Сьогодні ця ніша бізнесу є дуже важливою, оскільки влада тільки виграють від становлення ринку з продажу необробленого лісу і деревини через електронну систему інтернет-аукціонів.

Блог

Електронні торги арештованим майном

Формат сучасних торгів арештованим майном може знадобитись кожному з учасників. Вам варто уважно поставитись до цієї системи та отримати користь від відповідної ділянки ринку. В перспективі у вас є шанс адаптуватися під роботу у цій категорії та отримати чимало користі від сучасного процесу.

Блог

Порядок оформлення земельних торгів

Протягом декількох років продаж земельних ділянок була припинена. Сьогодні розвиток аграрної ярмарки набирає швидкість, і вже близько півроку жителі України мають право законним порядком реалізовувати і купувати ділянки землі. Але, закон вступить в силу з застереженнями, що відносяться до метражу і до покупців.

Блог

Онлайн-аукціони в системі Прозорро

На сьогоднішній день онлайн-торги в Україні дуже популярні. На платформі «Прозрро.Продажі» можна купити різноманітні товари просто, швидко і без зайвих витрат часу і коштів. Дані торги бюджет країни був поповнений на 21 млрд. грн. Ця цифра постійно зростає.

Блог

Сучасні торги енергетичними ресурсами

Торги енергетичними ресурсами можуть принести вам максимально якісний результат. Саме у цьому секторі на вас будуть чекати певні якісно нові інструменти, котрі стануть принципово важливими та дозволять вам вийти на певні нові перспективи. Відповідно до сучасного формату такого роду торгів, у вас є можливість просто зараз долучитись до цих сучасних інструментів. Це принесе вам користь …