Курсы повышения квалификации парикмахеров и визажистов

Блог

Придбати необроблений ліс в системі Прозорро

Зараз брати участь в торгах по реалізації необробленого лісу покупці зможуть через акредитовані електронні майданчики, включені в систему Prozorro.Sale. Сьогодні ця ніша бізнесу є дуже важливою, оскільки влада тільки виграють від становлення ринку з продажу необробленого лісу і деревини через електронну систему інтернет-аукціонів.

Блог

Електронні торги арештованим майном

Формат сучасних торгів арештованим майном може знадобитись кожному з учасників. Вам варто уважно поставитись до цієї системи та отримати користь від відповідної ділянки ринку. В перспективі у вас є шанс адаптуватися під роботу у цій категорії та отримати чимало користі від сучасного процесу.

Блог

Порядок оформлення земельних торгів

Протягом декількох років продаж земельних ділянок була припинена. Сьогодні розвиток аграрної ярмарки набирає швидкість, і вже близько півроку жителі України мають право законним порядком реалізовувати і купувати ділянки землі. Але, закон вступить в силу з застереженнями, що відносяться до метражу і до покупців.

Блог

Онлайн-аукціони в системі Прозорро

На сьогоднішній день онлайн-торги в Україні дуже популярні. На платформі «Прозрро.Продажі» можна купити різноманітні товари просто, швидко і без зайвих витрат часу і коштів. Дані торги бюджет країни був поповнений на 21 млрд. грн. Ця цифра постійно зростає.

Блог

Сучасні торги енергетичними ресурсами

Торги енергетичними ресурсами можуть принести вам максимально якісний результат. Саме у цьому секторі на вас будуть чекати певні якісно нові інструменти, котрі стануть принципово важливими та дозволять вам вийти на певні нові перспективи. Відповідно до сучасного формату такого роду торгів, у вас є можливість просто зараз долучитись до цих сучасних інструментів. Це принесе вам користь …

Блог

Як продається ліс-кругляк в Україні

Україна – це країна, що багата на природні ресурси. Особливо багатою вона є на ліси, так як вони займають близько 15% від її площі. Тому ринок деревини в нашій країні є дуже важливим для розвитку економіки та інших сфер діяльності. Раніше цей масштабний ринок був майже безконтрольним, тому тут панували корупція та хабарництво. За цей …

Блог

Вигоди використання Прозорро.Продажі продавцями

Державне майно, відповідно до українського законодавства, може бути продане чи здане в оренду лише через відкриті електронні торги, що проводяться в системі Прозорро.Продажі. Державні установи, що хочуть продати чи здати в оренду непотрібне їм майно, повинні спочатку зареєструватися в системі та створити аукціон. Дізнатися про те, що саме продається на онлайн торгах, можна за посиланням …

Блог

SugarMe с возможностью получения выгодной услуги по шугарингу

Сеть моностудий SugarMe предлагает провести шугаринг, что является одним из более эффективных методик по удалению волос на ноге и других участках с возможностью сохранить состояние кожи. Популярной зоной при проведении депиляции считаются бикини.