На сьогоднішній день онлайн-торги в Україні дуже популярні. На платформі «Прозрро.Продажі» можна купити різноманітні товари просто, швидко і без зайвих витрат часу і коштів. Дані торги бюджет країни був поповнений на 21 млрд. грн. Ця цифра постійно зростає.

Серед великого асортименту товарів на «Прозоро.Продажі» є можливість придбати нове або б/у авто. Для цього необхідно зареєструватися на платформі УУБ https://www.uub.com.ua/rus/presscenter/novosti-birzhi/zemelnye-auktsyony-osobennosty-protsedury-na-prozorroprodazhy/.

Життя в сучасному світі неможливо уявити без транспорту. Без нього не обходиться жодна сфера життя. Відкриваючи власний бізнес або просто вибираючи машину можна заощадити. Транспортні засоби, які не поступаються за характеристиками моделям з будь-якого салону, на «Прозоро. Продажі» матимуть вартість набагато нижче. У категорію «автомобілі» входять:

  1. Легкові автомобілі;
  2. Вантажні авто;
  3. Автомобілі преміум-класу;
  4. Пасажирський транспорт;
  5. Броньовані автомобілі, які використовують для інкасації;
  6. Спеціальна техніка.

Найменша вартість транспортного засобу становить 15 000 грн. Це спровоковано тим, що підприємства дуже часто, крім практично нових об’єктів, виставляють під реалізацію списані автомобілі, які підходять тільки на запчастини.

Переваги системи Прозорро

Завдяки «Прозоро.Продажі», яка була створена в 2016 році, держава з великим успіхом продає об’єкти, які не використовуються роками. Така процедура дає можливість поповнити державний і місцеві бюджети. Основне завдання даної системи — це доступна і прозора реалізація різноманітного держмайна. Головними принципами стали чесність, прозорість і відкритість для всіх бажаючих. Даний підхід викликає величезну довіру у майбутніх клієнтів, кількість яких збільшується щодня. Вільний доступ до онлайн аукціонів всіх бажаючих став своєрідною перепоною для розвитку корупції, адже найменші порушення відразу фіксуються, а винуватці притягуються до відповідальності.

Працівники «Української універсальної біржі» в будь-який момент відповісти на всі запитання. Вони допоможуть оформити заявку, заздалегідь нагадують про час проведення торгів з реалізації автомобілів і діляться порадами, які принесуть безперечний успіх.