Дуже багато галузей використовують деревину для різних цілей в якості лісовий ресурсів. Це паперове, деревообробне підприємство та лісова галузь. Деревообробне підприємство, наприклад, надають сировину, як матеріали, для будівництва, сільського господарства або транспорту. Відбувається заготівля сировини різних порід дерев, хвойних та листяних, адже вони зберігають свою безпосередню структуру. Причому використовують деревину, як в цілому вигляді, так і в розпиляному, і в залежності від методу обробки цього дерева.  І в такому вигляді її транспортують до місця реалізації за призначенням.

Як відбуваються торги лісу-кругляка в Україні

Сьогодні, продаж лісу-кругляка відбувається, переважно в електронному вигляді. Це забезпечує зручність та надійність. Раніше лісові господарства України брали участь в онлайн-торгах лише за власною ініціативою. Проте з минулого року, найбільші з лісових господарств зобов’язані виставляти на продаж сировину регулярно. Тобто щомісяця чверть заготівля відправляють на реалізацію. Деякі навіть повністю переводять продаж на публічні аукціони, так як це зробили в лісовому господарстві Закарпатської області. Продаж на аукціоні, як гарантія того, що корумпованість ліквідована на даних торгах, адже учасники відмовились від прямих договорів. Тобто немає ніяких домовленостей і все відбувається в системі Прозорро.Продажі.

Використання майданчиків Прозорро.Продажі в торгівлі лісу-кругляка.

Система Прозорро.Продажі, це відкритий та чесний шлях торгівлі лісу-кругляка. Аукціони проводять серед учасників анонімно, тобто організатор, не може обрати свого кандидата. Все прозо і публічно, а також зручно, адже все відбувається онлайн,  тому кожен охочий в режимі реального часу може слідкувати за аукціоном. Ви також можете взяти участь. Для цього подайте заявку і зареєструвавшись здійснюйте покупки прозоро. Детальніше про аукціони з продажу лісу-кругляка знайдете за посиланням: https://megasale.com.ua/auktsion-z-prodazhu-neobroblenoyi-derevyny-na-prozorro-prodazhi-2/. Ви завжди можете розраховувати на підтримку спеціалістів Української Універсальної Біржі, яка є спеціальним онлайн-майданчиком, на якому все відбувається в чесній конкуренції, відкрито та сучасним способом реалізації. Це забезпечує ціну товару ринковою та рівноправність учасників.