Електронні майданчики Прозорро сьогодні – це онлайн платформи, на яких реалізуються великі об’єми деревини в форматі публічних аукціонів. Така схема торгів дозволяє виключити ризик корупції, зловживань, так укладати угоди напряму між покупцями та продавцями вигідно, без посередників.

Вартість кругляка дуба на торгах Прозорро.Продажі

Prozorro.Sale – це той самий майданчик, який був створений кілька років тому для того, щоб проводити чесні та відкриті аукціони з продажу різних типів майна. Воно може належати, як державі, так і приватній особі. Чесність та законність угод може контролювати будь-хто. Інформація доступна для усіх бажаючих, будь то громадські активісти чи контролюючі органи.

Аукціони Прозорро.Продажі проводяться виключно на перевірених майданчиках, які отримали відповідну акредитацію. Один з популярних напрямів – продаж необробленої деревини. Великі лісгоспи законодавством зобов’язані реалізовувати певну частину матеріалу саме на прозорих аукціонах, а не через прямі контракти.

Вже кілька років проводяться торги необробленою деревиною на чесних та відкритих для всіх учасників майданчиках. Якщо у постачальника лісу дохід за один рік більше десяти мільйонів гривень, тоді від зобов’язаний брати участь в торгах. Якщо говорити про вартість конкретних матеріалів, то тут важливо враховувати деякі моменти і додаткові характеристики. До них відноситься сорт вироби і клас якості. 

Купити дуб-кругляк на у виробника

Система Прозорро.Продажі розроблена спеціально, для того щоб кожен бажаючий без винятку зміг взяти участь в аукціоні на таких же правах, як і інші учасники, будь то велике підприємство чи невелика фірма. Незважаючи на те, що аукціон йде на підвищення, вартість лотів на ньому, навіть з урахуванням транспортних витрат — нижче, ніж при покупці через посередників. 

Крок ставки в більшості аукціонів — 1% від початкової вартості лота. Незважаючи на це, придбання продукції на цій платформі — вигідне. Якщо компанія або приватна особа працює з Прозоро, то вони відмовляються від оплати прихованих платежів і не будуть мимовільними учасниками прихованих схем з відмивання грошей. Ціни на цій платформі не вийти штучно завищити. 

На акредитованих майданчиках Прозорро можна придбати можна придбати не лише деревину. На них проходять аукціони з продажу нерухомості, земельних ділянок, арештованого майна, природного газу тощо. Більше за посипанням: www.ueex.com.ua/rus/exchange-quotations/natural-gas/