Багато криптовалютних інвесторів розглядають криптовалюту як довгострокову інвестицію. Деякі інвестори стверджують, що ніколи не продадуть свою криптовалюту, бо вірять, що криптовалюта замінить золото та фіатну валюту. Проте криптовалюти пережили багаторічні ведмежі ринки, внаслідок чого тисячі інвесторів втратили 60% і більше від свого портфоліо. Незважаючи на це, Біткоін знову і знову б’є рекордні ціни. Однак тут мається на увазі, що доходність криптовалют завищена через упередження того, хто вижив. А саме, інвестори схильні розглядати показники існуючих криптовалют, таких як BTC або Ether, як репрезентативну та повну вибірку, не враховуючи тисячі криптовалют, які зазнали краху.

З іншого боку, деякі криптотрейдери розглядають криптовалюти як короткострокові інвестиції. Деякі трейдери навіть купують криптовалютні токени, які не мають реальної цінності, бо вважають, що ціна на них зростатиме незалежно від цього. Так як купити біткоін зараз просто через https://www.bybit.com/ru-RU/ та інші майданчики, то багато хто починає інвестувати.

Криптовалюта як короткострокова інвестиція

Трейдери, які інвестують у криптовалюти у короткостроковій перспективі, менше дбають про корисність криптовалюти та більше – про історію ціни монети. Наприклад, багато короткострокових крипто інвесторів вкладають гроші в Dogecoin, який не має конкурентних переваг перед іншими великими криптовалютами, такими як біткоін. Прагнучи отримати швидкий прибуток, ці трейдери купують Dogecoin через його високу волатильність.

Інші короткострокові трейдери купують біткоін під час цінових стрибків, сподіваючись увійти досить рано, щоби пережити ентузіазм. Деякі трейдери можуть заробити таким чином, але краще просто купити і тримати криптовалюту в довгостроковій перспективі. Насправді, навіть з математичної точки зору, довгострокові інвестиції зазвичай вигідніші, ніж короткострокові. За даними Уортонської школи бізнесу, медіанна прибутковість більшості альткоінів менша за середню прибутковість. Це означає, що в більшості днів ви втрачаєте гроші або заробляєте дуже мало, проте такі дні значно компенсуються кількома великими пампами. Отже, фундаментальна стратегія портфеля альткоінів у тому, щоб протриматися досить довго, щоб пережити стрибки ринку.

Криптовалюта як довгострокова інвестиція

Якщо ви вірите в технологію блокчейн, то криптовалюта – це чудова довгострокова інвестиція. Біткоін розглядається як сховище вартості, і деякі вважають, що в майбутньому біткоін може замінити золото. Цікаво, що біткоін — єдиний провідний крипто проект, який має анонімного творця і покладається виключно на органічне зростання, внаслідок чого він є наймеритократичною криптовалютою на ринку.

Ethereum, друга за величиною криптовалюта по ринковій капіталізації, також має величезний потенціал зростання як довгострокова інвестиція. Придбати ці монети можна на https://www.bybit.com/uk-UA/